פסטיבל החיות – הצגת תיאטרון אורנה פורת

תחרות כישרונות הגיעה לעיר והפרס המובטח למנצח – הפלגה באניית פאר!
ארבעה חברים טובים: אריה, דוב, תנין ונחש, מחליטים לגשת לתחרות. ציפור קטנה משתוקקת להצטרף אליהם, אבל הם לא מסכימים לצרף אותה. הם לועגים לה וצוחקים עליה שהיא קטנה מדי ופונים לחדר החזרות כדי להתאמן לקראת התחרות, אך עד מהרה הם מבינים שחסר להם בלהקה דבר חיוני ביותר – זמר!
האם זאת תהיה ההזדמנות הגדולה של הציפור?

"פסטיבל החיות" הוא סיפור המלמד אותנו להתייחס לאחרים על פי יכולת וכישרון, ולא לשפוט על פי גודל או על סמך רושם ראשוני בלבד. הסיפור מגלה לנו שבכל אחד חבוי משהו שהוא כשרוני בו, שהוא מיוחד בו, והכישרון הזה – אין לו גובה או משקל.
ההרחקה הספרותית לעולם החיות מאפשרת לילדים נגישות מיידית לסיפור, והם יכולים אחר כך לערוך את ההקבלה המתבקשת. כמו כן, המחזה נכתב בחרוזים, מה שהופך את הסיפור לזמין יותר לאוזני הילדים וכך מתקבלת חווית האזנה בהירה לסיפור, בתוך חוויית הצפייה הכוללת בהצגה.

מחזה גיל צרנוביץ
בימוי דניאלה מיכאלי
מעצבת תפאורה ותלבושות פרידה שהם
מוזיקה איתמר בורוכוב
תאורה חני ורדי
פיסול אביזרים שמואל שוחט
אבזרים נרקיס אלבה
ע. במאי נתנאל אזולאי

השחקנים:

דב / ברווז / חמור מתן קליגר
אריה דדי זהר
תנין שוהם שיינר
גב' נחש / כבשה / היפופוטמית מורן ארביב-גנס
מר ציפור / כבשה / פינגווין ורד אבידן (רגב)

פאזלים לחג סוכות

פאזלים לחג סוכות ברמות שונות   🧩ארבעת המינים 6 חלקים https://www.jigsawplanet.com/?rc=play&pid=07391192299a 🧩פאזל סוכות 9 חלקים https://www.jigsawplanet.com/?rc=play&pid=18052c6a53a3 🧩בונים סוכה 15 חלקים https://www.jigsawplanet.com/?rc=play&pid=18cd4f544e38 🧩סוכה 30 חלקים https://www.jigsawplanet.com/?rc=play&pid=0dff194039e5

קרא עוד »

הירשמו וקבלו עדכונים ומתנות שוות ישר למייל!

יש לנו מתנה מגניבה במיוחד בשבילכם:

שלט מעוצב לדלת - במתנה!

מלאו את הפרטים בטופס ונשלח לכם מייל עם קישור להורדת הקבצים